Shuma minimale për porosi është 3000 lekë.

Caj Klasik. Me Kanellë,Xhenxhefil, Karafil Dhe Piper I Zi. Shtohet Dhe Me Qumesht

MIA Organic


Lloji: Unknown Type
Produkte te ngjashme