Smoothie me mjeder dhe pjeshkë

Përbërësit:
  • 1 filxhan mjedra
  • ¾ filxhan pjeshkë të copëtuar të freskët
  • ¼ filxhan kos
  • ⅓ filxhan qumësht
  • 1 lugë çaji mjaltë

Përgatitja:

  1. Vendosni të gjithë përbërësit në blender dhe përzierje derisa te krijohet një masë e vetme e njëtrajtëshme
  2. Mund të shtoni pak qumësht sipas dëshirës në rast se përzjerja për ju është shumë e trashë.

BLINI TE GJITHA PRODUKTET QE JU NEVOJITEN PER KETE RECETE